Jump to content

Recommended Posts

• iMasterYolo
  • image.png

The order of Honor | Warframe PC Clan

• Pentru ca nu am ce face cu viata mea, am inceput sa pun bazele unui clan pe Warframe. Clanul este open si accesibil pentru oricine / orice mastery rank.
      Mai jos o sa precizez cateva informatii despre clan / dojo / management si alte chestii, daca te intereseaza, arunca un ochi.

• Dojo-ul contine 4 etaje (momentan). Cu viitoarele update uri o sa ne dezvoltam si mai mult.

1 FLOOR | 1 ETAJ
    image.png
    Dedicat pentru reactoare si cateva coridoare. Camerele din mijloc reprezinta un Lobby (un fel de spawn pentru fiecare etaj).
    Toate camerele contin decoratiuni (inclusiv reactoarele). Suntem deschisi la orice tip de idee / sugestie.

2 FLOOR | 2 ETAJ
    image.png
    Zona cu obstacule ( am facut 2 pentru ca simetrie si matematica ) plus cateva camere de duel.

3 FLOOR | 3 ETAJ
    image.png
    Aici o sa gasesti cele 4 lab-uri principale (Tenno, bio, chem si Energy Lab) in mijloc (zona de spawn). Momentan pastram clanul de tip Shadow pentru a completa research-urile
    din lab-uri. Pentru ca odata cu cresterea membrilor creste si numarul de resurse, am deci sa l tinem la 10 membri la momentul actual. Persoanele care ne ajuta si contribuie la dezvoltare
    o sa fie rasplatite pe viitor 🤫

4 FLOOR | 4 ETAJ
    image.png
    Zona main de spawn + observatory room. Aici urmeaza sa construim cele 3 barracks si sa ne extindem cu un alt etaj pe viitor in caz de nevoie.

• Daca vrei doar sa intri pe clan, deschide un ticket aici » *click aici* sau contacteaza @Crewul pe discord > *click aici*
      In ticket doar trebuie sa zici "Hey, vreau si eu in clan, numele meu este <insert T H I C C name here>" si cam atat.
      Clanul este valabil doar pentru cei care joaca pe PC.

• STRUCTURA.
      In spoilerul de mai jos sunt prezente cateva poze cu structura dojo-ului. De mentionat ca idea nu ne apartine si am folosit structura altui Clan.
      Cu urmatorul update (warframe railjack) o sa facem de capul nostru, dar cu baza asta cred ca este destul de bine organizat. Click pe spoilerul de mai jos:

• RANKS.
      Momentan, permisiunile pentru fiecare rank nu sunt setate / decise, deci pe viitor urmeaza destul de multe schimbari in strctura clanului, insa by default, toata lumea poate
      sa cumpere orice de pe dojo si sa faca trade fara nici o problema. Mai jos e o lista cu rank-urile valabile. Momentan nu avem un program de up / down sau chestii de genu.
      » Founder   » Master         » Sergeant           » Recruit
      » Hero         » Marshal       » Knight                » Army

Daca ai intrebari sau intrebari, deschide un ticket de support, sau te asteptam pe discord!

vYsGLn5.gif

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...